tr

Baskılı Poşette Ezber Bozmaya Devam Ediyoruz

Baskılı Poşette Ezber Bozmaya Devam Ediyoruz

Baskılı poşetler üretilmeye başlandığı dönemden bu yana etkisini sürekli olarak arttıran reklam ve tanıtım unsurlarından biri olmuştur. Bu nedenle rakiplerinizle aranızda bir fark oluşturmak adına kullanabileceğiniz baskılı poşetler bu hususta atabileceğiniz kolay ve uzun soluklu bir adım olarak görülebilmektedir.

Baskılı poşetin müşteriler üzerindeki öneminin farkında olan Safirizmir, poşetleri sadece taşıma aracı olarak kullanmak dışında, “Bilgilendirme Projesi” adı altında, satılan ürünlerin faydalarını poşet üzerine yazarak müşterilerin bilinçlenmesini sağlamak istiyor. Üzerinde bilgilendirme yazan bu baskılı poşetlerin üretimine başlanıldığı ilk günlerden İstanbul ve İzmir gibi büyükşehir semt pazarlarında satış yapan satıcılar arasında büyük ilgi gördü. Ayrıca markanızın ve ürünlerinizin bilinirliğini ve akılda kalma oranını arttırmaya yönelik olan bu proje sizlere yüksek maliyetlerle yapılan reklam harcamalarıdan çok daha fazla yarar sağlayabilir.

Şuan seri üretimde balık, patates ve soğan, peynir, zeytin, süt satıcıları için olan baskılı poşetleri, ilerleyen günlerde çeşitlendirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Safir İzmir Baskılı Poşet