tr

Eczane Poşeti

Eczane Poşeti

Eczane Poşeti : Üretimini yaptığımız Eczane Poşetleri, (Y.Y.P.E.) yüksek yoğunluklu polietilen poşet ve el geçme poşet olarak da bilinmektedir. %100 orjinal hammadde kullanılmıştır. Sektördeki muadillerinden farklı olarak kilo ile değil adet bazlı paketlendiği için hem maliyet avantajı hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Eczane poşetleri, eczaneden alınan ilaç, kozmetik, bebek ürünleri ve diğer her şeyi emniyetli bir şekilde taşımayı sağlar. Hastalar doktordan aldıkları reçete ile eczaneden ilaçlarını alırlar. Alınan ilaçlar eczane poşetleri ile hastaya verilir. Önemli olan poşetlerin doğaya ve insanlara zarar vermemesidir. Eczane poşeti doğaya ve insanlara zarar vermeyen kaliteli maddelerden üretilmiştir.

Eczane Poşeti Özellikleri

Eczane poşetleri genellikle doğaya ve insanlara zarar vermeyen maddelerden üretilir. Doğada kaybolan ya da geri dönüşümlü olarak dizayn edilmiştir. Farklı boy ve renklerde üretilen eczane poşeti tercihe ve ihtiyaca göre tercih edilebilir.

Eczane Poşeti Çeşitleri

Eczane poşetlerinin el geçmeli battal boy, büyük boy, orta boy, küçük boy ve atlet poşet olarak battal, büyük, orta, küçük boyları bulunmaktadır. Baskılı olarak da üretilen eczane poşeti eczaneler tarafından fazlaca tercih edilir.

Küçük boy el geçmeli eczane poşetleri, genelde ebatları küçük olan hap ve benzeri ürünler için tercih edilir. Orta boy el geçmeli eczane poşetleri, 3 ya da 4 adet şurup taşıyacak ebattadır. Büyük boy el geçmeli eczane poşetleri, çok sayıda ilaç kutusunu sorunsuz taşır. Battal boy el geçmeli eczane poşetleri, birçok ilaç ve şurup kutusunu rahatlıkla taşır. Genellikle fazla ilacı olan raporlu reçeteler için tercih edilir.

Küçük boy atlet tipi eczane poşetleri, küçük boy el geçmeli eczane poşetlerine sığmayan ürünler için idealdir. Orta boy atlet tipi eczane poşetleri, el geçmeli eczane poşetlerine sığmayan ürünler için kullanılabilir. Büyük boy atlet tipi eczane poşetleri, büyük ebatlı ürünler için idealdir. Battal boy atlet tipi eczane poşetleri, hasta bezi, çocuk bezi gibi büyük ebatlardaki ürünleri için kullanılabilir.

Baskılı Eczane Poşetleri

Bir reklam aracı olarak görülen baskılı poşetler, eczaneler tarafından da sık olarak tercih edilin poşet çeşididir. İsteğe göre eczane poşeti üzerine eczanenin adı, telefon numarası, adresi gibi iletişim bilgileri yazılabilir. Eczanelerin genelde insanlara vermek istedikleri mesajlarda kamu spotu şeklinde poşetlerin üzerinde yerini alarak, verilmek istenen mesaj insanlara ulaştırılabilir. İstenilen boyut ve renklerde tercih edilir.

Sipariş Formu