tr

Özel Ölçülerde Torba

yeni
Özel Ölçülerde Torba

Endüstri 4.0 uygulamaları kullanılarak A.Y.P.E. (Alçak Yoğunluk Polietilen) ve Y.Y.P.E. (Yüksek Yoğunluk Polietilen) ham madde gruplarında istenilen ölçü ve kalınlıklarda torba üretimimiz vardır.

Sürekli yenilenme ilkesini benimsemiş Safir İzmir Plastik firması olarak, değişik sektörlerdeki poşet ve torba ihtiyacına en nitelikli çözümler sunmaktayız. Türkiye’nin her noktasından aldığımız özel ölçülerde torba siparişleri doğrultusunda, Yüksek Yoğunlukta Polietilen (Y.Y.P.E.) ve Alçak Yoğunlukta Polietilen (A.Y.P.E.)  ham maddeleri ile ürettiğimiz torbalarda, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak boyut, stil, kalınlık ve renk özelleştirilebilir. Güvenilir, verimli ve ısmarlama torbalarınızın tedarikini sağlamak için birden fazla zaman diliminde çalışırız. Alanında deneyimli ekibimiz ile uzun yıllardır, özel ölçülerde kaliteli torbalar üretmeye  devam etmekteyiz. Ismarlama torba veya özel ölçülerde torba imalatımızda, boyutların yanı sıra, hammadde ve diğer kişiselleştirme seçeneklerini içeren özellikleri sağlamaktayız.

Müşterilerimiz bizden özel ölçülerde torba istediğinde,  genellikle onların aradığı şeyin ana hatlarını görebiliriz ve onlara, boşlukları doldurmalarında yardımcı olabiliriz. Deneyimlerimiz, sahip olduğunuz bütçeye veya torbanın kullanım amacına göre mantıklı önerilerde bulunmamıza olanak tanır. Doğru torba ölçüsü, maliyet tasarrufu sağlayan bir hamledir. Polietilen torbalar, farklı boyutlara sahiptir ve ürünleriniz için en iyisinin ne olduğunu bilmelisiniz. İhtiyaçlarınıza en yakın ölçüyü satın aldığınızda veya özel ölçülerde torba imal ettirdiğinizde faydaları ikiye katlanır. Hem tasarruf edersiniz ve hem de daha az malzeme kullanımına yol açarak çevrenin korunmasına yardımcı olmak için üzerinize düşeni yaparsınız.

Özel Ölçülerde Y.Y.P.E Torbalar

Müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için sunduğumuz her çeşitten Yüksek Yoğunluklu Polietilen torbalarımız, pürüzsüz bitişleri ve üstün kaliteleri nedeniyle son derece talep görmektedir. Y.Y.P.E torbalarımızın özellikleri şunlardır:

 • Kalite onaylıdır.
 • Güçlü bir yapıya sahiptir.
 • Ekonomiktir.
 • Sert sıcaklıklara dayanıklıdır.
 • Sızdırmazdır.
 • UV Dayanıklıdır.(Opsiyonel Katkılı)
 • Nem tutmaz.(Opsiyonel Katkılı)
 • Çoğu kimyasallara dayanıklıdır.
 • Hafiftir ve fazla depolama alanı gerektirmez.
 • Nakliyesi kolaydır, bu nedenle nakliye sırasında karbon ayak izini azaltır.
 • Nem bariyeri ile birlikte düşük maliyetlidir, işlenmesi kolay ve opak bir ambalaj ürünüdür.

Özel Ölçülerde A.Y.P.E Torbalar

Alçak yoğunlukta polietilen, yüksek yoğunlukta polietilen kadar güçlü olmayabilir, ancak bu daha az kullanışlı veya değerli olduğu anlamına gelmez. A.Y.P.E, polimerizasyon sırasında oluşan birkaç dal arasındaki artan boşluk nedeniyle daha az yoğundur ve bu da onu inanılmaz derecede esnek kılar. Ayrıca daha yoğun polietilen malzemelerden daha iyi netliğe sahiptir, bu nedenle müşterilerin içinde ne olduğunu kolayca görmelerini sağlayan, çekici bir paketleme seçeneği olarak kullanılabilir.

 

 

Sipariş Formu