tr

Plast Kağıt

Plast Kağıt

Plast Kağıt : Genellikle kasap ve şarküteri reyonlarında ürünleri ambalajlamak için kullanılan tabakadır. Ayrıca Plast Kağıt endüstriyel alanda ayırıcı olarakta kullanılmaktadır.
Ferforeli ve Ferforesiz üretimimiz bulunmaktadır. Fakat Ferforeli’ nin kullanım kolaylığı vardır.
1 paket 200 adettir
35×50 cm ebatlarında olduğu gibi istenilen ölçü ve kalınlıkta firmaya özel üretim yapabilmekteyiz.

Günümüzde sektörlerdeki işlevselliği kolaylaştırmak için birçok çeşitli ürünler yapılıyor. Bu ürünlerden birisi de plast kağıt ürünleridir. Son zamanlarda bu ürünlere olan ilgi ve talep artmış durumdadır. İlgi ve talebin bu denli artmasındaki en önemli sebep plast kağıdın işlevselliğidir. Son derece işlevsel özelliklere sahip olan ürün birçok açıdan kullanıcılara avantaj ve ayrıcalık sağlar.

Plast kağıt ürünü HDPE (Yüksek Yoğunluk Polietilen) hammaddesinden üretilerek yapılıyor. Geniş kapsamlı kullanım alanına sahiptir. Günümüzde birçok alanda kullanılıyor. Bu alanlardan bazıları; et ve süt ürünleri, paketleme, sanayi ürünlerini ambalajlama işlemlerinde sıklıkla kullanılır. Müşterilerin isteğine göre ürün AYPE şekilde de üretilebiliyor. Ebatlar tamamen müşterilerin isteğine göre belirlenir. Genellikle standart ebatlar 35cm x 50m civarındadır.

Plast Kağıt Özellikleri Nelerdir?

Plast kağıt özellikleri nelerdir sorusu sık sık sorgulanan soruların başında geliyor. Bu ürünler özellikleri bakımından oldukça geniş fonksiyonlara sahiptir. Renk olarak şeffaftır. Ürünün standart ölçüsü ise 35 cm X 50 cm ‘dir. Ancak bu ölçü müşterilerin isteğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Fakat günümüzde standart olarak üretilen ölçü bu şekildedir.

Plast kağıtlar gıda ürünleriyle temasa uygundur, migrasyon testi bulunmaktadır. Perforeli olarak üretilmektedir. Şarküteri, kasapların reyonlarında kullanılır. Ürün fiyat performans ürünüdür. Ekonomik olarak son derece cüzi fiyat aralığına sahiptir. Aynı zamanda ürün bloklu özelliklere sahiptir. Seri üretim ambalajlamaları ve paketlemeleri için uygundur.

Plast Kağıt Fiyatları Ne Kadar?

Birçok alanda aktif olarak kullanılan plast kağıt fiyatları birçok işletme sahibi tarafından merak ediliyor. Fiyatların belirlenmesinde uluslararası fiyat standartları doğrudan rol oynar. Fiyatlar birçok koşula bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu sebepten ötürü sabit bir fiyat aralığı ürünlerde bulunmuyor. Ürünlerde sabit bir fiyat aralığının olmaması birçok farklı fiyat listesini karşımıza çıkarmaktadır.

İmalatçı firmalar fiyatları oluştururken birbirlerinden tamamen bağımsız hareket eder. Plast kağıt ürünü almadan önce mutlaka kapsamlı bir araştırma yapılması gerekiyor. Alacağınız ürünün birinci sınıf kalite standartlarına sahip olması ve uygun fiyat aralığında satılması oldukça önemlidir. Ayrıca fiyatların değişmesinde küresel çapta gerçekleşen ekonomik dalgalanmalar da doğrudan rol oynuyor. Döviz kurundaki artışlar fiyatların yukarı yönde artmasını sağlıyor.

Sipariş Formu