tr

Compostable Ambalaj Ürünleri

Compostable Ambalaj Ürünleri

Compostable Ambalaj Ürünleri Sektöre yön veren yenilikçi anlayışıyla Safir izmir ailesi olarak ülkemizde ve dünyamızda önemli bir sorun olan çevre kirliliğini ortadan kaldıracak, geleceğe yönelik projeler üretmeye devam ediyoruz. Üretimine başladığımız doğada kısa süre içerisinde çözünen ve çevre kirliliğine sebep olmayan biyolojik bazlı compostable ambalaj bugün siz ve aileniz, yarınlar için ise çocuklarımız ve torunlarımıza daha güzel ve temiz bir dünya sunmak için birçok alanda hizmetinizde. Çünkü bizim için önemli olan yalnızca bugün değil, yarın ve yarınlarımız.

Hammaddesi mısır, şekerkamışı, patates gibi nişasta oranı yüksek bitkilerden elde edilir. Bitki nişastaları biyo-rafinerilerde fermantasyon veya özel enzimler ile işlenerek uygulama alanlarına uygun hammaddeler elde edilir. Bu hammaddeler ile Safirizmir ambalaj üretim tesisinde kompostlabilir ambalajlar üretilir. Bu compostable ambalajlar kullanım sonrasında ayrıştırılarak doğaya karıştıktan sonra, bakteri ve mikroorganizmalar tarafından uygun koşullarda 12 ay içerisinde ekolojik dengeye dahil edilip, doğaya faydalı hale getirilir.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile, biyolojik bazlı hammaddelerden ürettiğimiz biyobozunur compostable poşet ve ambalajlarımız ile sektörümüzde öncülerden olmaya devam ediyoruz. Petrol yan ürünü olan ve doğada kaynakları sınırlı olan plastik, bilimsel araştırmalar ışığında gelecek otuz yıl içerisinde petrol kaynaklarının tükenmesiyle kısa süre içerisinde devrini kapatacak. Ancak sektöründeki sürdürülebilirliği plastik ürünlerinin yanında, biyobozunur ambalajları üretmeye başlayan Safirizmir ailesi sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam edecek. Her zaman olduğu gibi ürününe ve müşterisine önem veren üretim anlayışımız ile yenilikçi, ileriye yönelik projelerimizi bir araya getirerek güvenilir hizmet anlayışımızı her geçen gün ilerletmeye ve sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Sipariş Formu