tr

Baskılı Poşet | Torba

Baskılı Poşet | Torba

Baskılı Poşet, eczanelerden süper marketlere kadar her türlü iş yeri tarafından kullanılmaktadır. Alışverişlerde eşyaları taşımak üzere son derece fayda sağlayan baskılı poşetler, aynı zamanda firmanın da kendi tanıtımını yapmasına olanak tanır. Baskılı poşet üretim ve satış hizmetleri ile firmanızın dilediği şekilde kendi tasarımınızı oluşturarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

Baskılı Poşet Nasıl Üretilir?

Baskılı poşet imalatı için plastik hammaddeye ihtiyaç duyulur. Safir İzmir Plastik karıştırıcı görevindeki makineye gönderilen plastik hammadde, film oluşana kadar durmadan karıştırılır. Daha sonra makineler aracılığı ile rulo elde edilir. Ardından baskı makinesine yerleştirilen rulo, kullanıcının isteğine göre tasarlanır ve uygun şekilde kesilmek üzere bir diğer makineden yardım alınarak son haline getirilir.

Poşet şekli oluşturulduktan sonra geriye kalan malzemeye fire ismi verilir. Ortaya çıkan bu fireler, yeniden baskılı poşet üretmek için geri dönüşüme gönderilir.

Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet fiyatları, tedarikçi başta olmak üzere çok sayıda unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Baskılı poşet için tercih edilen maddenin kalitesi, adet miktarı, istenen baskının türü ve poşetlerin büyüklüğü fiyat belirlemede en önemli faktörler arasında yer alır. Baskılı poşet sayısı arttıkça satıcı tarafından indirim uygulanma ihtimali de artar.

Baskılı Poşet Çeşitleri

Farklı iş yerlerinde, satılan eşyaların cinsi de göz önünde bulundurularak kullanıcılar değişik baskılı poşet çeşitleri arasında seçim yapabilir. Baskılı mağaza poşeti, market poşeti, el geçme poşet, saplı poşet, plastik baskılı poşet, naylon poşet, kargo poşeti, atlet poşet, baskılı torba, yumuşak saplı poşet, kömür poşeti ve reklam poşeti başlıca baskılı poşet çeşitleri arasında yer alır.

Baskılı Poşet Ne İşe Yarar?

Baskılı poşetler, esnaf ve pazar yerlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Düşük maliyetleri sayesinde bu tip poşetler, müşterilere ücretsiz ya da minimum tutarlara verilir. Böylelikle ürünleri taşımak için kullanıcılar, büyük meblağlar ödemeye gerek duymazlar. Aynı zamanda üzerinde firma bilgilerinin yer alması da avantajlıdır.

Baskılı Poşet geri dönüşümü sürdürülebilirlik için büyük önem taşır. Çevre kirliliğini önlemek adına kullanılan baskılı poşetler, ilgili yerlere teslim edilerek geri dönüşümü sağlanmalıdır.

Sipariş Formu