tr

Atlet Poşet

Atlet Poşet

En çok tercih edilen ürünlerimizden biri olan üretimini yaptığımız Safir Atlet Poşetleri, (Y.Y.P.E.) Yüksek yoğunluklu polietilen poşet ve atlet çanta olarak da bilinmektedir. %100 orjinal hammadde ve Endüstri 4.0 uygulamaları kullanılarak üretmiştir. Genellikle market, bakkal, büfe, manav ve bir çok perakende satış yapılan sektörlerde kullanılmaktadır.

Atlet poşet genelde market poşeti adı ile bilinir. Birçok alanda kullanılan bu poşet son derece kaliteli ve maliyet açısından da son derece uygun olması sebebiyle en çok tercih edilen poşet türlerinden biridir. İş yerleri açısından plastik poşetlerin görselliği yanı sıra kalitesi de önemli olduğu içi en çok tercih edilen poşet türündendir. Ürün taşımak amacı ve taşınılan ürünü yağmur, rüzgar, nem gibi olumsuz koşullardan korumak için kullanılan poşet her iki tarafına da baskı yapılması sebebiyle reklam amacıyla da kullanılır.

Atlet Poşet Kullanım Alanları 
Atlet poşetler, saklama ve taşıma gerekecek her alanda kullanılan bir ambalaj ürünüdür. Yıkanamayacak gıda ürünlerine direkt temas etmediği ve uzun süre güneş ışığında kalmadığı taktirde insan sağlığı açısından herhangi bir tehdit oluşturmaz. Kullanım alanı sınırsız denilecek kadar büyük olan atlet poşet çeşitli modelleri ile de satışa sunulmaktadır. Baskılı olarak kullanılan poşet hem görünüm açısından daha estetik durur hem de bu sayede reklam aracı olarak kullanılır. Siyah atlet poşet ise, içerisinde bulunan ürünün dışardan görünmesini engellemek ve ürünün güneş ışığına temasını korumak amacı ile tercih edilir.
Atlet poşetler marketler, manav, fırın, balıkçı, kasap ve gıda ürünü satan tüm iş yerlerinde kullanılan bir poşet çeşididir.

Atlet Poşet Çeşitleri
Atlet poşetler battal boy, büyük boy, orta boy, küçük ve mini boy olarak farklı ebatlara sahiptir. Renk, boy ve baskı çeşitleri tercihe göre üretilebilir. Genel olarak atlet poşet çeşitleri 8-7-7*35 cm ile 50-15-15*70 cm ebatlarındadır.

Baskılı Atlet Poşet
Ülke genelinde en çok tercih edilen atlet poşet türüdür. Baskılı poşetler makine desteği ile üzerine baskı, logo, slogan uygulanarak üretilen poşet türüdür. Genel olarak üzerinde bulunan logo, baskı, slogan ve bilgilerin daha fazla kişi ve alana yayılmasını sağlar. Bu sayede poşet üzerinde bilgileri bulunan iş yerinin daha iyi tanınmasını sağlar.

Atlet Poşet Nasıl Üretilir?
Atlet poşetler son teknoloji makineler yardımı ile baskılı, baskısız, renkli, şeffaf ve siyah renklerde battal, büyük, orta, küçük ve mini boylarda üretilir.

Sipariş Formu